کجای شکمتان درد می کند ؟ قسمت های مختلف شکم درد در مورد سلامتی شما چه چیزهایی را نشان می دهد

سوزش, درد کسل کننده و شدید و یا گرفتگی در قسمت های مختلف شکم ممکن است به مقدار زیادی در مورد اینکه بدن شما در حال حاضر چه مشکلاتی دارد, چیزهایی بگویید. از آنجا که شکم شامل تعداد زیادی اندام های مهم و عصب است, عوامل زیادی وجود دارند که می توانند باعث ایجاد درد در جاهای مختلف شوند.

 

رژیم غذایی ناسالم نیز می تواند باعث ایجاد زخم, سنگ صفرا و حتی سوزش سردل شود، به همین دلیل تعیین محل درد و انجام اقدام های لازم ضروری به نظر می رسد.

- درد خسته کننده بالای شکم:گاز اضافی:

اگر شما درد مبهمی را در قسمت فوقانی شکم خود تجربه می کنید, ممکن است به این معنی باشد که در آن قسمت از بدن گاز اضافی دارید. همچنین ممکن است علائم دیگری نیز تجربه کنید:دردی که مانند موج می آید و می رود و باعث تورم شکم می شود, شما احساس می کنید که چیزی در معده شما حرکت می کند و در حال عبور دادن گاز هستید.

علل:

خوردن و بلعیدن سریع با دهان می تواند باعث این احساس شود، نوشیدنی های گازدار, , فراورده های لبنی و لوبیا باعث تشکیل گازهای بیش از حد در معده می شوند.

راه حل:

برای جلوگیری از این وضعیت ناخوشایند, بهتر است غذاهای کمتری مصرف کنید، یک راه حل سریع برای این مشکل, یک با زغال فعال یا روغنی نعناع فلفلی است.


مجله پزشکی باعث ,قسمت ,ممکن ,چیزهایی ,مورد ,تواند باعث ,باعث ایجاد ,مورد سلامتی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
موسسه حقوقی مپ خلاقیت و هنر Nova Movie بابل چت فروشگاه اینترنتی مدیناس تولید دستگاههای فیلتر هوا ایران تراول تعمیرات تخصصی انواع ویپ با ضمانت تعمیر ویپ اشپزی